Celkový vítěz Casie Meggan Bohemia    Šárka Bendová 293 bodů - 99 / 97 / 97  
  Nejlepší stopa Casie Meggan Bohemia    Šárka Bendová   99 bodů    
  Nejlepší poslušnost  Crystal Sarah Moravia    Jana Langhof   99 bodů    
  Nejlepší obrana Jaguar de Alphaville Bohemia Michaela Kuncová 98 bodů    
          Stopa Poslušnost Obrana      
  start. Pes Psovod Plemeno A B C Celkem Pozn.  
1 14 Casie Meggan Bohemia  Šárka Bendová BOM 99 97 97 293    
2 31 Antrax Ostraryka  Martin Plecháček BOM 98 96 96 290    
3 6 Auzzy Ostraryka Petr Foltýn BOM 98 96 94 288    
4 22 Escobar Red Vixen  Pavla Kodrlová BOM 98 96 93 287    
5 12 Agbar Meggan Bohemia  Tomáš Louda BOM 98 95 91 284    
6 20 Fantasia Extra Temperament  Vítězslav Holan BOM 92 96 94 282    
7 18 Baybaro od Dorrinky Krajewski Patryk (PL) BOM 98 97 85 280    
8 15 Crystal Sarah Moravia  Jana Langhof BOM 98 99 80 277    
9 7 Jaguar de Alphaville Bohemia Michaela Kuncová BOM 90 83 98 271    
10 1 Barney Lebensborn Jitka Krupičková BOM 95 80 95 270    
11 24 Elwis Lebensborn Michaela Krupková BOM 88 90 92 270    
12 17 Vigie de Alphaville Bohemia Mgr. Kateřina Kalužová BOM 96 85 87 268    
13 9 Usaf de Alphaville Bohemia Zuzana Daušová BOM 95 80 92 267    
14 2 Aki Ostraryka Martin Slovák BOM 84 94 87 265    
15 16 D´Artagnan Lebensborn Ing. Tomáš Taubner BOM 95 72 97 264    
16 3 Bak z Mandragory Theodor Krajčí BOM 85 87 90 262    
17 13 Eros od Policie ČR Elena Susková BOM 94 83 84 261    
18 23 Uther de Alphaville Bohemia Michaela Pavlišáková BOM 87 85 84 256    
19 8 Cherr Mi-Ji Dagmar Macků BOM 86 74 90 250    
20 10 Brest Boccaro Lubomír Jonáš BOM 87 81 81 249    
21 25 Eiko Monami Tenaj  Petra Milostná BOM 82 83 83 248    
22 21 Veneur de Alphaville Bohemia  Karel Dušek BOM 85 83 80 248    
23 4 Juki Tarkatan  Ing. Beata Štýbrová BOT 92 78 78 248    
24 26 Abraxas Fire Fox Kapanga  Ing. Katarina Vargová BOM 73 84 84 241    
25 29 Keen de Alphaville Bohemia Zuzana Berdychová BOM 77 73 70 220    
26 19 Basca Murat Helena Kovš BOM 97 87 0 184    
27 28 Anita Andraste Bergerbel  Jaroslava Kadlecová BOM 94 87 0 181    
28 5 Xray de Alphaville Bohemia Pavel Soukop BOM   92   0 DISK.  
29 11 Bianka Meggan Bohemia Richard Femiak BOM   70   0 DISK.  
30 27 Bor z Mandragory  Vladimír Cincibus BOM 85 67   0 DISK.  
31 30 Ciara Meggan Bohemia Jiří Čejka st. BOM 19     0 ODST.  
32 0 Descent Fellow Maribor Roman Martynek BOM       0 ODST.